Naprawa

Nasza firma zajmuje się profesjonalną NAPRAWĄ PLANDEK w siedzibie przy ul. Kazimierza Wielkiego 23 we Wschowie oraz mobilnie w wyznaczonym miejscu przez klienta.

Naszą główną przewagą nad konkurencją jest mobilność całego potrzebnego sprzętu do najbardziej wymagających zadań związanych z profesjonalną naprawą plandek dla branży transportowej oraz magazynowej. Dzięki specjalistycznym samochodom dostawczym dojedziemy w każde miejscu wyznaczone przez klienta.

Stosowany materiał plandekowy charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Przy naprawie stosuję się metodę zgrzewania urządzeniami znanej i cenionej firmy Leister, co pozwala na otrzymanie szczelności i wytrzymałości łączenia.

Mobilna naprawa plandek daje same korzyści dla przewoźników. Głównym atutem jest optymalizacja kosztów związanych z dojazdami do punktów naprawczych i pozwala na ograniczenie czasu pracy kierowcy. Dzięki tym czynnikom firma transportowa może skupić się na wydajnym zagospodarowaniu pracą samochodu. Co przekłada się na zwiększenie zysków.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz profesjonalny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie naprawić każdy materiał z PCV (plandeka). Do dyspozycji mamy samochody dostawcze wyposażone w agregaty prądotwórcze dzięki którym możemy pracować w miejscach bez dostępu do sieci energetycznej.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą.
Wszystkie ceny za usługi i produkty są podawane netto !!!